Główna Wolontariusze zaangażowani w pierwsze tego sezonu morsowanie

PART 1569757007474Nowy rok szkolny i nowe wyzwania stanęły przed wolontariuszami Szkolnego Koła Caritas. Planów jest dużo, bo i potrzeby są ogromne. Dzięki Bogu, rąk do pracy nie brakuje, do dziś potrzebę służby na rzecz drugiego człowieka zgłosiło ponad 70 wspaniałych uczniów klas pierwszych.

Pierwsze działania za nami, ledwie skończyła się zbiórka żywności, ,, Kromka Chleba dla Sąsiada’’, a już podjęliśmy kolejne wyzwanie. 29 Września, przy Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, odbyło się otwarcie sezonu Ełckiego Klubu Morsów "Arktyka". Nie mogło zabraknąć naszych wolontariuszy, którzy dzielnie rozdawali uczestnikom ciepłe posiłki, kiedy śmiałkowie wyszli z Jeziora Ełckiego po pierwszej tego sezonu kąpieli.

A to wszystko w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

received 522732004963810