Główna Kampania ,, Pola Nadziei’’ nabiera tempa

20191002 1505220W tym roku szkolnym kontynuujemy działania na rzecz dzieci chorych onkologicznie pozostających po opieką Fundacji ,,Pomóż Im’’. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy również współpracować z ze wspaniałymi Paniami ze Stowarzyszenia Ełckich Amazonek. Zgodnie                          z wcześniej podjętymi planami zakładamy Pola Nadziei. Pierwsze, przed Ełckim Centrum Kultury, już powstało. 2 października, mimo padającego deszczu, posadziliśmy 100 cebulek żonkili, kwiaty te są symbolem wyższości poświęcenia nad egoizmem, miłości nad śmiercią. Kiedy wiosną zakwitną, będziemy rozdawać mieszkańcom Ełku, kwestując na rzecz cierpiących dzieci.

Nasi wolontariusze, tym razem z klasy pierwszej dowiedli, że na nich zawsze można liczyć.