Główna #RazemNaŚwięta Spełniamy marzenia mieszkańców DPS -u

#RazemNaŚwięta Spełniamy marzenia mieszkańców DPS -ureceived 469701530594315Już po raz drugi, wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przygotowali akcję ,, Seniorzy piszą listy do św. Mikołaja’’. Trzyosobowa grupa wolontariuszy, pomocników św. Mikołaja złożyła niezapowiedzianą wizytę Pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Ełku. Seniorzy napisali list do św. Mikołaja, z prośbą o wymarzony prezent. Zamiast pod poduszkę, wręczyli je młodym ludziom i akcja nabrała rozpędu. Życzenia seniorów w imieniu Mikołaja spełnili: uczniowie kl. IIIb2 oraz nauczyciele: p. Joanna Porucznik- j, angielski, p. Joanna Tyc- j. polski z kl. IIb1, p. Beata Domitrz – matematyka z kl. Ic LO4, p. Izabela Klimowicz – j. polski, p. Jolanta Narwojsz Zajkowska – j. francuski, p. Zdzisław Karpienia – wychowawca kl. IIIb2 oraz Hanna Gutowska – religia. Prezenty są już gotowe, wkrótce Mikołaj złoży Seniorom kolejną wizytę. Będzie się działo!

Hanna Gutowska