Główna Spotkanie z żołnierzami NATO

wolontariat001Wniedzielne popołudnie, 1 marca,uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu. Tego dnia, podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Ełku, odwiedziłPastor wraz z żołnierzamiz szóstej zmiany NATO-wskich sił sojuszniczych, którzy na co dzień stacjonują w Bemowie Piskim. Bariera językowa nie była problemem, nasi uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Goście byli zainteresowani naszą szkołą, zadawali wiele pytań, chętnie też opowiadali o sobie i swojej trudneji odpowiedzialnej pracy. Nasi uczniowie pośredniczyli w rozmowach między Seniorami iżołnierzami z pododdziału przeciwlotniczego z Rumunii.

Na koniec spotkania umówiliśmy się na następne, wymieniliśmy się kontaktami             i wspólnie podjęliśmy decyzję o stałej współpracy ze Szkolnym Kołem Caritas.

wolontariat002

wolontariat003