Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Zmiany w strukturze Zespołu Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

W związku z realizacją Uchwały Nr LIV/413/06 Rady Powiatu w Ełku w sprawie polityki oświatowej powiatu ełckiego na lata 2006-2013 oraz w wyniku "ubranżawiania" szkół powiatu ełckiego Zespół Szkól nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku zmienia się sukcesywnie w szkołę ogólnokształcącą. Powoduje to stopniowe wygaszanie szkół kształcących w zawodach budowlanych. Dlatego też Rada Powiatu w Ełku na Sesji w dniu 27 lutego 2012r. podjęła Uchwałę Nr XVIII.182.2012 w sprawie likwidacji Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 2 w Ełku. Treść uchwały można odnaleźć na stronie BIP Powiatu Ełckiego, na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Ełku (ul. Piłsudskiego 4) oraz na tablicy ogłoszeń w szkole.© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media