Główna Bicie Rekordu Guinessa w RKO

Już po raz trzeci nasza szkoła wzięła udział w biciu Rekordu Guinessa w RKO. W tym roku do  Rekordu dołączyły dwie Szkoły Podstawowe nr 3 i nr 4, Centrum Edukacji Mundurowej, przedszkolaki oraz młodzież z klas 1 naszego liceum -łącznie 324 osoby.
Bicie rekordu rozpoczęliśmy od pokazowej lekcji z użyciem AED, wykonaniem RKO, przybyciem fachowych służ ratowniczych Straży Pożarnej oraz Pogotowia Ratunkowego. O godzinie 12.00 rozpoczęliśmy półgodzinne wykonywanie RKO na fantomach. Nad całością czuwał Szkolny Klub Ratownika „ COR” pod opieką p. Kamili Banachowskiej. Dziękujemy wszystkim za udział, pani dyrektor Barbarze Fiedoruk oraz pani dyrektor Agnieszce Pako z CEM-u za pomoc w organizacji wydarzenia  i liczymy na Was za rok.
Poniżej fotorelacja wykonana przez Piotra Nowakowskiego z klasy 2ae oraz link do filmiku pokazowego nakręconego przez Radio5.

Logo wersja 3  1965x1965