Główna Niezwykłe lekcja angielskiego- Marta Julia Daniun

daniunNiezwykłe lekcje języka angielskiego mieli uczniowie grup językowych Pani Anzhaliki Prakharevich ( 2ae,c oraz 3 bcdf ) w środę, 17 października 2018 roku. Na zaproszenie nauczycielki odwiedziła nas nasza była uczennica, Marta Julia Daniun. Już w szkole średniej Marta wyróżniała się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, a egzamin pisemny z tego języka na poziomie rozszerzonym zdała na 100%! Marta ukończyła naszą szkołę w 2015 roku, a obecnie jest absolwentką kierunku Kryminologia z Psychologią na uniwersytecie w Aberystwyth ( Wielka Brytania ). Marta poprowadziła oba spotkania w języku angielskim, opowiadając o życiu w Wielkiej Brytanii, o studiach oraz o planach na przyszłość. W klasie drugiej, jednak, skupiła się bardziej na temacie przestępstw, prawa karnego oraz systemu sądowniczego. Było to powiązane z tematyką zajęć w tej grupie, a więc uczniowie  usłyszeli ciekawe fakty, dotyczące przestępczości oraz polityki karnej w Brytanii. Natomiast maturzyści zasypali Martę pytaniami, dotyczącymi wyboru ścieżki zawodowej, studiowania za granicą, wyzwaniami, którym musiała stawić czoło oraz planach na najbliższe lata. To były niezmiernie ciekawe spotkania! Marto, dziękujemy Ci bardzo, życzymy Ci pomyślności i sukcesów oraz zapraszamy po raz kolejny!