Główna Projekt "Great Personalities"

Od dnia 19 marca 2012 roku nasza szkoła zaangażowana jest w pracę nad międzynarodowym projektem „ Great Personalities ”. Projekt powstał dzięki współpracy British Council oraz brazylijskiej organizacji naukowej Institutio Crescer para a Cidadania z siedzibą w Sao Paolo .

W projekcie tym, oprócz nas uczestniczy wiele szkół z całego świata. Projekt realizowany będzie przez trzy miesiące. Trzy grupy językowe wraz ze swoimi opiekunami: Panią Beatą Niebrzydowską, Panią Moniką Sokołowską oraz Panią Elżbietą Kozłowską- Plak , wybiorą sławne osobistości ( każda grupa po jednej ) z naszego regionu lub kraju, które wpłynęły pozytywnie na jego rozwój. Następnie stworzone zostaną biografie tych osób oraz prezentacje, a w końcowej fazie projektu zorganizowana będzie wystawa poświęcona tym postaciom . Cały materiał zostanie opublikowany na stronie internetowej głównego koordynatora projektu. Celem projektu jest umożliwienie uczniom różnych krajów i narodowości wymiany informacji na temat ważnych dla nich osobistości. Udział w projekcie daje nam możliwość bliższego poznania kultury innych krajów, wymiany informacji w języku angielskim między uczniami, a co najważniejsze- rozwijania umiejętności posługiwania się tym językiem.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobrane