Instagram-icon facebook_btn yt_btn

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Wymiana międzyszkolna Ełk-Bocholt 2019

wymiana23W dniach 25-29 listopada 2019r. młodzież naszej szkoły udała się pod opieką nauczycielek języka niemieckiego p. Małgorzaty Wnorowskiej oraz p. Kamili Banachowskiej na wymianę polsko-niemiecką do miejscowości Bocholt, aby po raz kolejny odwiedzić naszą szkołę partnerską Berufskolleg am Wasserturm.


Program wymiany był jak zawsze bardzo interesujący i bogaty: gry i zabawy integracyjne, udział w zajęciach szkolnych, gra miejska w celu poznania miasta Bocholt, wspólne kręgle, wycieczka do Kolonii- zwiedzanie przepięknej Katedry oraz wizyta w Muzeum Czekolady Lindt oraz atrakcja wyjazdu wspólne nagranie piosenki świątecznej w profesjonalnych studiu muzycznym.
Wyjazd pozwolił uczniom na poznanie różnic kulturowych, polepszyć umiejętności językowe, zwiększyć tolerancję, akceptację, nawiązać nowe przyjaźnie oraz usamodzielnić się w nowym otoczeniu. Nasi niemiecki koledzy odwiedzą nas w maju, czekamy już na nich z utęsknieniem.
Wymiana została współfinansowana przez Organizację Polsko- Niemiecką Jugendwerk oraz
Urząd Miasta Ełk.

wymiana02wymiana03wymiana04wymiana01

 

 © 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media