Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Lista kandydatów przyjętych/ nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do naszej szkoły

vEdukacja Nabór Szkoły Ponadpodstawowe

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

II Liceum Ogólnokształcące (ZS nr 2)

Liczba wolnych miejsc: 10

NazwiskoImięDecyzja
Andrzejkowicz Aleksandra przyjęty
Aniszczyk Mateusz nieprzyjęty
Arnista Weronika przyjęty
Awruk Olga nieprzyjęty
Babicz Oliwia nieprzyjęty
Badorek Wiktor nieprzyjęty
Bagińska Marta nieprzyjęty
Balcer Kinga nieprzyjęty
BANASIAK WIKTORIA nieprzyjęty
Baranowska Oliwia nieprzyjęty
Baranowski Michał nieprzyjęty
Barszczewska Natalia przyjęty
Bartoszewicz Emil nieprzyjęty
Barwicz Klaudia nieprzyjęty
Baumstark Emilia nieprzyjęty
Bazydło Wiktoria nieprzyjęty
Bąk Klaudia nieprzyjęty
Bednarek Julia nieprzyjęty
Bednarowicz Damian przyjęty
Białobrzeska Natalia nieprzyjęty
Białogłowy David Miłosz przyjęty
Białozierski Maksym przyjęty
Biedrzycki Grzegorz nieprzyjęty
Biedrzycki Michał przyjęty
Biehunik Wiktoria nieprzyjęty
Bieliński Michał nieprzyjęty
Bilbin Amelia nieprzyjęty
Bokuniewicz Ewelina przyjęty
Borawska Aleksandra nieprzyjęty
Borawski Szymon nieprzyjęty
Borkowska Dominika przyjęty
Borkowski Jakub nieprzyjęty
Borusiewicz Weronika nieprzyjęty
Braczko Gabriela nieprzyjęty
Brudnicka Zuzanna nieprzyjęty
Brzuzy Aleksander nieprzyjęty
Brzuzy Natalia nieprzyjęty
Buczyńska Julia przyjęty
Budukiewicz Zuzanna nieprzyjęty
Budzińska Dominika nieprzyjęty
Bugieda Wiktoria przyjęty
Bujnowski Adam Krystian nieprzyjęty
Buksa Mateusz nieprzyjęty
Bukwaś Natalia nieprzyjęty
Burzyńska Katarzyna przyjęty
Busłowicz Martyna nieprzyjęty
Buźniak Bartłomiej nieprzyjęty
Charmuszko Kornelia przyjęty
Chilicka Natalia nieprzyjęty
Chilińska Sandra nieprzyjęty
Chmielewska Emilia nieprzyjęty
Chodnicka Aleksandra przyjęty
Chojnowski Przemek nieprzyjęty
Cholewicki Stefan przyjęty
Choruży Weronika Maria przyjęty
Chwiedor Adam nieprzyjęty
Chylińska Wiktoria nieprzyjęty
Ciborowska Gabriela nieprzyjęty
Ciszewska Weronika Ewa przyjęty
Citko Aleksandra Oliwia przyjęty
Cwalińska Malwina nieprzyjęty
Cwingelberg Maja nieprzyjęty
Cyran Oliwia nieprzyjęty
Czarniawski Tymon nieprzyjęty
Czerwonka Joanna nieprzyjęty
Czyrko Wiktoria przyjęty
Danielewicz Izabela przyjęty
Dawid Victoria nieprzyjęty
Dawidowska Joanna przyjęty
Dąbkowski Łukasz nieprzyjęty
Dąbrowska Karolina Dominika nieprzyjęty
DĄBROWSKI KACPER przyjęty
Dembowski Marek Andrzej przyjęty
Denert Karolina przyjęty
Deputat Paulina przyjęty
Dębek Mateusz przyjęty
Dobkowska Oliwia przyjęty
Dobrydnio Karolina przyjęty
Doliwa Kinga nieprzyjęty
Domańska Julia przyjęty
Dorf Natalia nieprzyjęty
Dowolnia Maria nieprzyjęty
Drzazgowska Karolina nieprzyjęty
Duliniec Mikołaj nieprzyjęty
Dunaj Miłosz przyjęty
Dylewska Alicja przyjęty
DYTŁOW WERONIKA nieprzyjęty
Dziatkowska Aleksandra nieprzyjęty
Dzierżyńska Magdalena nieprzyjęty
Dzięgielewska Gabriela przyjęty
Dzięgielewska Joanna nieprzyjęty
Ejza Oliwia nieprzyjęty
Ejza Wiktoria nieprzyjęty
Ejzel Zofia nieprzyjęty
Ewko Lena przyjęty
Fadrowska Maja Róża przyjęty
Fadrowska Oliwia Maria nieprzyjęty
Fatkowska Natalia przyjęty
Fejfer Magdalena nieprzyjęty
Fiećko Barbara przyjęty
Fiedoruk Rufin nieprzyjęty
Filipkowska Joanna nieprzyjęty
Fotyga Karolina nieprzyjęty
Gajda Natalia przyjęty
Garnis Michał nieprzyjęty
Gawedzka Natalia przyjęty
Gawronik Natalia Milena nieprzyjęty
Gąsiewska Martyna przyjęty
Gęślicka Amelia nieprzyjęty
Gliniecka Natalia przyjęty
Głąbała Zuzanna nieprzyjęty
Głębocka Wiktoria nieprzyjęty
Godlewska Oliwia przyjęty
Godlewski Karol nieprzyjęty
Grabarczyk Cezary nieprzyjęty
Grabowik Julia nieprzyjęty
Grajewski Igor nieprzyjęty
Grajewski Michał nieprzyjęty
Grygo Zuzanna nieprzyjęty
Gryżewski Hubert przyjęty
Guzek Paulina przyjęty
Guzewicz Dominik nieprzyjęty
Hałas Dominika nieprzyjęty
Herbszt Aleksandra nieprzyjęty
Hirsztritt Anna Antonina przyjęty
Horodko Zuzanna Zofia przyjęty
Horyń Mikołaj nieprzyjęty
Idzik Justyna przyjęty
Iwaszko Mateusz nieprzyjęty
Izbicka Patrycja nieprzyjęty
Jabłońska Julia nieprzyjęty
Jakubiec Miłosz nieprzyjęty
Jamrozik Kamil przyjęty
Jankowska Weronika nieprzyjęty
Jarocki Jakub nieprzyjęty
Jarosz Zuzanna nieprzyjęty
Jarząbek Eric nieprzyjęty
Jasińska Angelika przyjęty
Jasiukiewicz Marta przyjęty
Jaskólski Tomasz przyjęty
Jaworowska Karolina nieprzyjęty
Jenczelewska Natalia nieprzyjęty
Jędrusik Maja nieprzyjęty
Józefowicz Weronika przyjęty
Jóźwiak Sandra nieprzyjęty
Jóźwicka Oliwia Łucja przyjęty
Jurczykowska Gabriela nieprzyjęty
Jurczykowska Julia nieprzyjęty
Jurski Oskar nieprzyjęty
Kaczkieło Malwina nieprzyjęty
Kalinowska Anna nieprzyjęty
Kalinowska Oliwia nieprzyjęty
Kalinowska Patrycja przyjęty
Kałęka Oskar nieprzyjęty
Kamińska Aleksandra przyjęty
Kapla Przemysław nieprzyjęty
KARACZUN Jakub nieprzyjęty
Karczewska Kaja nieprzyjęty
Karwowska Natalia nieprzyjęty
Karwowska Olga przyjęty
Karwowska Wiktoria nieprzyjęty
Karwowska Zuzanna nieprzyjęty
Kawałko Michał przyjęty
Kawecka Weronika nieprzyjęty
Kawula Adrian przyjęty
Kędzierska Julia nieprzyjęty
Kielec Konrad nieprzyjęty
Kiersztyn Gabriela nieprzyjęty
Kleban Jakub przyjęty
Klekotko Zuzanna nieprzyjęty
Klepacki Piotr nieprzyjęty
Klimowicz Michalina nieprzyjęty
Kłoczko Lena Paulina przyjęty
Kłosek Igor przyjęty
Kohlman Bartłomiej nieprzyjęty
Kojak Jakub nieprzyjęty
Kolendo Paulina nieprzyjęty
Kondracka Aleksandra nieprzyjęty
Kopeć Oliwia nieprzyjęty
Kopiczko Pola nieprzyjęty
Korniluk Maciej nieprzyjęty
Korzeń Amelia przyjęty
Korzun Wiktoria przyjęty
Kosińska Marta przyjęty
Kosiorek Oliwia nieprzyjęty
Kostyk Patryk nieprzyjęty
Kotarski Filip przyjęty
Kotarski Przemysław nieprzyjęty
Kotliński Michał nieprzyjęty
Kowalewski Szymon nieprzyjęty
Kowalska Dominika przyjęty
Kowaluk Julita nieprzyjęty
Kowzon Gabriela nieprzyjęty
Kozikowska Amelia przyjęty
Kozłowska Aleksandra nieprzyjęty
Krasiński Maciej nieprzyjęty
Krawczuk Diana nieprzyjęty
KRAWCZUK MATEUSZ nieprzyjęty
Krejczman Dominika przyjęty
Królczyk Dominika przyjęty
Królczyk Magdalena nieprzyjęty
Kruczyński Piotr przyjęty
Krukowska Anna nieprzyjęty
Krupiński Jakub nieprzyjęty
Kruszniewski Paweł nieprzyjęty
Krysiewicz Dominika nieprzyjęty
Kubat Julia przyjęty
Kuczyńska Kinga przyjęty
Kudzin Oliwia nieprzyjęty
Kulik Milena przyjęty
Kunicki Maciej nieprzyjęty
Kurczak Anna Maria przyjęty
Kuryło Gabriela przyjęty
Kwiatkowska Kinga przyjęty
LASKOWSKA RÓZA KAROLINA nieprzyjęty
Laskowski Szymon nieprzyjęty
Laszkowska Natalia przyjęty
Lewandowska Anna nieprzyjęty
Lewandowski Marcel nieprzyjęty
Lewkowicz Dawid nieprzyjęty
Lubiecki Kacper przyjęty
Lubieniecka Martyna nieprzyjęty
ŁABANOWSKI OSKAR nieprzyjęty
Łabieniec Nataniel nieprzyjęty
Łaguna Oliwier nieprzyjęty
Łałak Dawid nieprzyjęty
Łaniewska Olga przyjęty
Łochowski Mateusz nieprzyjęty
Łuciuk Wiktoria nieprzyjęty
Łukaszewicz Gabriela przyjęty
Maciorowska Marta przyjęty
Magiera Patrycja nieprzyjęty
Magnuszewska Iwona nieprzyjęty
Makarewicz Oliwia nieprzyjęty
Makowska Karolina nieprzyjęty
Maksymiuk Barbara przyjęty
Maliszewska Nadia nieprzyjęty
Marchel-Leszczyński Teodor nieprzyjęty
Marcińczyk Martyna nieprzyjęty
Marecka Justyna przyjęty
Markowska Magdalena przyjęty
MATULEWICZ JULIA przyjęty
Matys Oliwia Gabriela przyjęty
Michniewicz Aleksandra nieprzyjęty
Mierzejewski Mikołaj nieprzyjęty
Miezianko Weronika Julia nieprzyjęty
Mięczkowska Julia nieprzyjęty
Mikuć Aleksandra przyjęty
Milanowska Wiktoria przyjęty
Milewska Jolanta nieprzyjęty
Milewska Magdalena przyjęty
Milko Aleksandra przyjęty
Moczydłowska-Krewionek Weronika nieprzyjęty
Modzelewska Kornelia nieprzyjęty
Modzelewski Bartosz przyjęty
Modzelewski Piotr nieprzyjęty
Mroczkowski Kacper nieprzyjęty
Mrówczyńska Maria Klaudia nieprzyjęty
Mróz Małgorzata nieprzyjęty
Nagolski Jakub przyjęty
Nartowicz Julia nieprzyjęty
Nawrocka Patrycja Lena przyjęty
Nerkowski Dawid nieprzyjęty
Niedużak Daria nieprzyjęty
Niedźwiecka Klaudia nieprzyjęty
Nikonowicz Zuzanna nieprzyjęty
Nowicka Justyna nieprzyjęty
Nowik Gabriela przyjęty
Obara Mikołaj nieprzyjęty
Obrycka Natalia przyjęty
Obuchowska Dominika nieprzyjęty
Ojrzyńska Oliwia przyjęty
Olech Daria Magdalena przyjęty
Oleksińska Martyna nieprzyjęty
Olszewska Maria Magdalena nieprzyjęty
Opacka Weronika nieprzyjęty
Ordowski Krystian nieprzyjęty
Orłowska Oliwia nieprzyjęty
Orłowska Patrycja nieprzyjęty
Orzechowska Nikola nieprzyjęty
Osiński Grzegorz nieprzyjęty
Ostrowska Amelia nieprzyjęty
Ostrowska Gabriela nieprzyjęty
Ostrowska Zuzanna nieprzyjęty
Pająk Weronika nieprzyjęty
Palczewska Marzena nieprzyjęty
Pankowska Maja nieprzyjęty
Paszkowska Nina przyjęty
Paulako Mateusz nieprzyjęty
Pawłowska Majka przyjęty
Peter Mikołaj przyjęty
Pieczychlebek Kacper nieprzyjęty
Pieloch Amelia przyjęty
Pieloch Wiktoria nieprzyjęty
Pieńczykowski Kacper przyjęty
Pietrewicz Joanna przyjęty
Pięcikowska Zofia przyjęty
Pijanowski Piotr przyjęty
Piotrowski Cyprian nieprzyjęty
Piwowarska Zuzanna Maria nieprzyjęty
Płaskowicki Filip nieprzyjęty
Pociecha Wiktoria nieprzyjęty
Podlecka Weronika przyjęty
Podurgiel Monika przyjęty
Podziewska Magdalena przyjęty
Pogorzelska Wiktoria Paulina nieprzyjęty
Polak Maja przyjęty
Policha Marcin nieprzyjęty
Polko Jakub nieprzyjęty
Poniatowska Aleksandra nieprzyjęty
Poniatowski Cyprian nieprzyjęty
Popowska Olga przyjęty
Popowski Dawid nieprzyjęty
Popowski Mateusz nieprzyjęty
Porowska Weronika nieprzyjęty
Prokopczuk Natalia nieprzyjęty
Pryzmont Piotr nieprzyjęty
Przyborowski Gabriel nieprzyjęty
Przyborowski Igor przyjęty
Przybysz Krzysztof nieprzyjęty
Puczydłowski Adrian przyjęty
Raczkowski Kacper nieprzyjęty
Rakowski Robert przyjęty
RAMOTOWSKA ADRIANNA nieprzyjęty
Ramotowski Patryk nieprzyjęty
Ratkiewicz Amelia nieprzyjęty
Rogalska Kamila nieprzyjęty
Rogińska Laura nieprzyjęty
Rogowska Justyna nieprzyjęty
Romanowska Nikolina nieprzyjęty
Romatowska Ewa, Olga nieprzyjęty
Rowińska Alicja nieprzyjęty
Rudnik Katarzyna nieprzyjęty
Rusak Mateusz nieprzyjęty
Rutkowski Oskar nieprzyjęty
Rybasow Julia przyjęty
Rytelewska Alicja przyjęty
Sabasińska Dominika przyjęty
Sakowicz Julia nieprzyjęty
Samełko Julia nieprzyjęty
Sarnacka Julia Emilia nieprzyjęty
Sawicka Oliwia nieprzyjęty
Sertel Amelia przyjęty
Siedlecki Paweł nieprzyjęty
SIEMASZKO ANASTAZJA nieprzyjęty
Siemieniewicz Jakub nieprzyjęty
Siemion Dominika przyjęty
Siwek Daniel nieprzyjęty
Skiendzielewska Weronika przyjęty
Skowroński Mikołaj nieprzyjęty
Skulimowski Sebastian nieprzyjęty
Smaka Michał nieprzyjęty
Smyk Łucja nieprzyjęty
Sobolewska Amelia przyjęty
Sobolewska Anita nieprzyjęty
Sobolewska Martyna nieprzyjęty
Sobolewska Oliwia nieprzyjęty
Sojko Julia przyjęty
Sokołowska Karina nieprzyjęty
Sokołowska Patrycja nieprzyjęty
Sołtysiak Julia nieprzyjęty
Sosnowska Aleksandra nieprzyjęty
Stachurzewska Zuzanna nieprzyjęty
Stankiewicz Wiktoria nieprzyjęty
Starzomska Anastazja nieprzyjęty
Stępińska Anna nieprzyjęty
Stremkowska Karolina nieprzyjęty
Studzińska Monika Emilia przyjęty
Stupak Weronika nieprzyjęty
STUSIAK TYMOFIY przyjęty
Stygar Jakub Mirosław przyjęty
Sulewska Aleksandra przyjęty
Sulewska Laura nieprzyjęty
Surawska Klaudia przyjęty
Surgiewicz Wiktor nieprzyjęty
Surowik Martyna nieprzyjęty
SYRYCA MARTYNA nieprzyjęty
Szałkowski Ernest nieprzyjęty
Szczecina Brajan przyjęty
Szczepanik Jan przyjęty
Szewczuwianiec Wiktoria nieprzyjęty
Szewczyk Wiktoria nieprzyjęty
Szlaszyńska Julia nieprzyjęty
Szostak Julia przyjęty
Szukieć Patrycja nieprzyjęty
Szuliński Grzegorz nieprzyjęty
Szwarc Zuzanna przyjęty
Szydlik Michał nieprzyjęty
Szydłowski Maksymilian nieprzyjęty
Szymanowicz Oliwia nieprzyjęty
Szymański Norbert Andrzej przyjęty
Szymkiewicz Alicja nieprzyjęty
Szyszkowska Magdalena przyjęty
Świderska Paulina przyjęty
Święcicka Milena Katarzyna przyjęty
Święćkowska Zuzanna nieprzyjęty
Tomala Monika nieprzyjęty
Topa Nikodem nieprzyjęty
Torebko Mikołaj nieprzyjęty
Truchel Benjamin nieprzyjęty
Trylong Nikola nieprzyjęty
Tymińska Zuzanna przyjęty
Ulikowska Milena przyjęty
Ułanowicz Alicja przyjęty
Ułanowicz Patryk nieprzyjęty
Urbanowicz Filip nieprzyjęty
Wajda Zofia nieprzyjęty
Walejewski Kamil nieprzyjęty
Warchołowska Klaudia nieprzyjęty
Warywocki Jan Ksawery nieprzyjęty
Wasilewska Martyna nieprzyjęty
Wasilewska Natalia przyjęty
Waszkiewicz Aleksandra nieprzyjęty
Waszkiewicz Rafał nieprzyjęty
Waszkiewicz Wiktoria nieprzyjęty
Wawiórko Fadrowski Oskar przyjęty
Wilk Urszula nieprzyjęty
Wiszniewski Kacper nieprzyjęty
Wiszowaty Mateusz przyjęty
Wiśniewska Zuzanna przyjęty
Witanowska Oliwia Anna nieprzyjęty
Witkowski Dawid przyjęty
Wojciechowska Aleksandra nieprzyjęty
Wojciechowska Urszula nieprzyjęty
Wojtach Marta przyjęty
Wołejko Maja przyjęty
Wołyniec Julia nieprzyjęty
Wołynko Aleksander nieprzyjęty
Worończuk Kamil nieprzyjęty
Wrochniak Amelia nieprzyjęty
Wroczyński Kacper przyjęty
Wrona Barbara nieprzyjęty
Wróblewska Martyna nieprzyjęty
Wróblewski Filip nieprzyjęty
Wszeborowska Zofia nieprzyjęty
Wyrzykowski Kacper przyjęty
Wysocki Jakub przyjęty
Wyszyńska Julia nieprzyjęty
Zackiewicz Kaja nieprzyjęty
Zalewska Roksana przyjęty
Zalewski Kamil Robert przyjęty
Zamojtel Aleksandra nieprzyjęty
Zaręba Karina przyjęty
Zarzecka Zuzanna przyjęty
Zawistowski Michał nieprzyjęty
Zega Daria nieprzyjęty
Zielińska Anna przyjęty
Zieliński Maciej przyjęty
Zientek Aleksandra nieprzyjęty
Zięba Nikolina przyjęty
Zimnoch Natalia nieprzyjęty
Złotocha Amelia przyjęty
Złotocha Julia przyjęty
Zubrzycka Nikolina nieprzyjęty
Zyskowska Martyna przyjęty
Zyskowska Natalia nieprzyjęty
Żakowicz Maja nieprzyjęty
Żebrowski Piotr przyjęty
Żmijewska Aleksandra przyjęty
Żuk Magda nieprzyjęty
Życzewska Aleksandra nieprzyjęty



OddziałNajniższa liczba punktów
(1A) [O] mat-fiz-obcy (ang,fra,niem,ros-ang*,fra*,niem*,ros*) 110
(1B) [O] biol-chem-obcy (ang,fra,niem,ros-ang*,fra*,niem*,ros*) 125.5
(1C) [O] mat-geogr-obcy (ang,fra,niem,ros-ang*,fra*,niem*,ros*) 119.3
(1D) [O] pol-hist-obcy (ang,fra,niem,ros-ang*,fra*,niem*,ros*) 108.25
(1E) [O] pol-geogr-obcy (ang,fra,niem,ros-ang*,fra*,niem*,ros*) 112.65
(1F) [O] biol-mat-obcy (ang,niem,fra,ros-ang*,niem*,fra*,ros*) 109.55



Data publikacji listy: 20 08 2020 



© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media