Instagram-icon facebook_btn yt_btn

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Certyfikat Szkoła Wierna Dziedzictwu

Certyfikat Szkoła Wierna Dziedzictwu

Miło nam poinformować, że już po raz drugi nasza szkoła znalazła się w gronie nagrodzonych certyfikatem Szkoła Wierna Dziedzictwu, który jest przyznawany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty szkołom i placówkom oświatowym między innym za promowanie postaw patriotycznych, tworzenie klimatu społecznego sprzyjającego  rozwojowi, osiąganiu przez wszystkich sukcesów i wspierającemu ich poczucie własnej wartości.Certyfikat przyznawany jest na okres 3 lat.

 

Małgorzata Ladzińska

 © 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media