Instagram-icon facebook_btn yt_btn

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Wrzesień na antenie

Wróciliśmy. Można nas usłyszeć w radiu Bayer.FM. Raz w miesiącu.
Rozmawiamy o wszystkim, co ważne dla nas, ważne dla słuchaczy, co ciekawe dla nas, mamy nadzieję, że również ciekawe dla odbiorców.I tak – od 2011 roku. Skład koła dziennikarskiego nie jest stały. Zmieniał się na przestrzeni lat. Chętnie zobaczymy w nim nowych członków. Część ekipy odeszła. Do kogo kierować kroki po informacje, gdzie się zgłaszać? Koordynatorem jest pani Małgorzata Ladzińska. Można spotkać się z nią w sali 203.

Ostatnią, wrześniową audycję przygotowali nam Maciek Graczewski i Adrian Bondziul, absolwenci. To ich pożegnanie z radiem. Posłuchajcie:

https://bayerfm.eu/ii-liceum-ogolnoksztalcace-w-elku-26/

Kolejna audycja jeszcze w tym miesiącu. O terminie - po ustaleniu z redakcją – poinformujemy .

Koło dziennikarskie© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media