Instagram-icon facebook_btn yt_btn

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Było ognisko, gra zespołowa, spacer po mieście…

1. Integracja  w mieście

Końcówka września upłynęła pod znakiem integracji klas IB i IF LO4.

W piątek 24. września razem wychowawcami, walcząc z silnym wiatrem, z nadzieją, że nie spadnie deszcz, za to wyjdzie słońce, dzielnie maszerowały do Centrum Edukacji Ekologicznej na zaplanowane ognisko. Najpierw ulicą Gen. Wł. Sikorskiego dawną Polną. Wzdłuż Wojska Polskiego, jednej z najstarszych i jednej z dwóch najbardziej reprezentacyjnych ulic miasta. Następnie - promenadą nad jednym ze 120 największych i 8 najgłębszych jezior w Polsce – dotarły na miejsce. Było ognisko, pieczenie kiełbasek, wspólna gra. Była też okazja, by zwrócić uwagę na okolicę , w której się wszyscy znaleźli. CEE ma ciekawe położenie. Obok Placu Jana Pawła II w Ełku, Parku Mikołaja Kopernika.

Doceniliśmy uroki chwil spędzonych poza szkołą.© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media