JoomJComments

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Cieszyliśmy się z sukcesu uczniów i nauczyciela

Mamy finalistę XXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Krzysztof Zając, uczeń klasy III Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku, na etapie centralnym XXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych znalazł się w gronie finalistów, zdobywając indeks na wybrany przez siebie kierunek politechniczny.

Eliminacje odbyły się w dniach 12-14 kwietnia 2012 roku w Bytomiu. Przystąpiło do nich 94 uczniów techników budowlanych z całej Polski. Nasz wychowanek znalazł się w czteroosobowej grupie reprezentującej - po eliminacjach II stopnia - okręg Białystok. Uczestnicy losowali numery ławek – Krzysztofowi przypadła pierwsza. Ani ten numer, ani fakt, że pisał egzamin trzynastego i w piątek nie wpłynęły na samopoczucie i … poziom wiedzy. Krzysztof poradził sobie znakomicie, rozwiązując poprawnie większość zadań i zdobywając tytuł finalisty.

O studia nie musi się martwić. Pozostaje mu już tylko zdać egzamin maturalny. Ten jednak dopiero w przyszłym roku.

Dumna z osiągnięć wychowanka jest Grażyna Orłowska, która przygotowywała go do kolejnych etapów. Nauczyciel ma na koncie sukcesy wielu uczniów. Od kilku lat jej podopieczni znajdują się w gronie najlepszych na kolejnych etapach Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.[…]”

Krzysztof  Zając 1Krzysztof Zając2Krzysztof Zając 3Krzysztof Zając - losowanie miejsc