Instagram-icon facebook_btn yt_btn

JoomJComments

We are not in JoomGallery Ambit

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Jubileusz 50-Lecia Szkoły 6 czerwca 2007 roku

 

Gierłoż – miejsca narodowej pamięci

- wyjazd edukacyjnyrealizowany w projekcie „To Lubię...” w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich 2004-2006 Działanie 2.1.a „Dotacje dla szkół na projekty rozwojowe” w II Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku . Zwiedzaliśmy ruiny kwatery wojennej A. Hitlera z okresu II wojny światowej, zamki pokrzyżackie w Reszlu i Giżycku, kościół w  Świętej Lipce.

wycieczka01wycieczka02wycieczka03wycieczka04

 

 © 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media