Instagram-icon facebook_btn yt_btn

JoomJComments

We are not in JoomGallery Ambit

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Jubileusz 50-Lecia Szkoły Koła zainteresowań - rok 2007
Koło geograficzne " Śl1.Koło geograficzneadami chronionej przyrody i krajobrazu oraz kultury Ełku i regionu" –opiekunem była pani Agnieszka Wasilewska. Dzięki niej uczniowie pojechali na wycieczkę Śladami zabytków historii i przyrody Ełku, do Mazurskiego Parku Krajobrazowego , do Biebrzańskiego Parku Narodowego, zaliczyli spływ Rzeką Ełk, przeszli eliminacje do Szkolnego konkurs u wiedzy o Ełku i regionie.

 

 

 

 

2. Koło geograficzne

 

 

 

 

 

 

3. Koło greograficzne

 

 

 © 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media