Instagram-icon facebook_btn yt_btn

JoomJComments

We are not in JoomGallery Ambit

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Jubileusz 50-Lecia Szkoły Talent, pasja, zaangażowanie

Rok szkolny 2008/2009- zamykający 40 –lecie istnienia szkoły tylko potwierdził, jaką jest kuźnią talentów. Co zapamiętaliśmy? Aleksander Kuczkowski został laureatem Eliminacji Centralnych XL Olimpiady Języka rosyjskiego, Paulina Ołdak zakwalifikowała się do etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w Olsztynie, Katarzyna Dolnicka zdobyła mandat posła na XV sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży. Inne sukcesy to: I miejsce – Piotra Piątkowskiego, II miejsce – Patrycji Szczodruch na III Powiatowym Konkursie Recytatorskim pt. „Poeci Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny" z cyklu imprez „ Cudze chwalicie, swego nie znacie..."; I miejsce – Piotra Piątkowskiego na VII Okręgowym Konkursie Recytatorskim pt. Poeci Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny" z cyklu imprez „ Cudze chwalicie, swego nie znacie, wyróżnienie na XV Konkursie Piosenki Religijnej „Cecyliada 2008" w Ełku w kategorii Soliści – gimnazjum i liceum dla Urszula Jaczewskiej, I miejsce Urszuli Łask i III miejsce- Maksymiliana Salskiego na V Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym Literackie Kreacje organizowanym przez ZKN w Ostrołęce i redakcję „Parnasika", publikacja prac uczennic Katarzyny Mroczkowskiej i Dominiki Ozorowskiej w książce poświęconej Papieżowi w ramach konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez Zakład Gramatyki Współczesnego Języka Polskiego i Onomastyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza oraz Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk - na pracę pisemną, która miała pokazać życie słowa Jana Pawła II w życiu, myśleniu i postępowaniu człowieka, przede wszystkim młodego.....

Sukces gonił sukces...a przecież nie wymieniliśmy wszystkich!© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media