Instagram-icon facebook_btn yt_btn

JoomJComments

We are not in JoomGallery Ambit

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Jubileusz 50-Lecia Szkoły Dziesiąta edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii

W tym toku szkolnym, w Jubileusz 50- lecia naszej szkoły wpisuje się dziesiąta już edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Pierwsza edycja odbyła się w marcu 2010 roku. Pomysł na konkurs pojawił się niespodziewanie. Miała to być jednorazowa impreza, mająca na celu zachęcenie młodzieży do rozwijania zainteresowań kulturą kraju, którego języka się uczą. Pojęcia nie miałyśmy, że konkurs będzie cieszył się tak wielkonkursGB01kim powodzeniem. Pierwsza edycja przyciągnęła tłumy z różnych szkół, a z roku na rok liczba uczestników rosła. Cieszymy się ogromnie z popularności naszego konkursu i zachęcamy do wzięcia udziału w jubileuszowej edycji .W tym roku nagrody będą wyjątkowe. Tak wyjątkowe, jak sam konkurs. Z okazji jubileuszu, szykujemy dodatkową atrakcję. Dnia 10 marca organizujemy wyjazd na wydział filologii angielskiej Uniwersytetu w Białymstoku na wykład poświęcony tematyce konkursu. Serdecznie zapraszamy!

Elżbieta Kozłowska- Plak oraz Monika Sokołowska

 

 

 

 

 

konkursGB03

 

 

 

 

 

 

 

konkursGB02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media