Instagram-icon facebook_btn yt_btn

JoomJComments

We are not in JoomGallery Ambit

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Jubileusz 50-Lecia Szkoły Spod znaku Baczyńskiego… w kraju

24. 02.2020 rozpoczęliśmy przesłuchania do XXV Konkursu Recytatorskiego Poezji K.K. Baczyńskiego. Mottem konkursu są słowa Paula Coelho: "...wszystko, co uczynimy w życiu zostawia jakiś ślad." Jubileuszowa edycja ma inny przebieg. Konkursowe eliminacje będą odbywały się w dniach 24.02.2020 - 28.02.2020 r.

Na początek Konkurs recytatorski – recytacja dwóch utworów: wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz prozy lub poezji na temat: „Człowiek przed lustrem swoich czasów”

Ponieważ wspominamy początki, należy podkreślić, że swój talent w przeszłości potwierdzili, zostając laureatami na   I Centralnym Konkursie Poezji K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu w 1995 roku, Ewa Organek i Marcin Pyciak, rok później Agnieszka Płócienniczak zdobyła tam wyróżnienie, a w 1999 Marek Dec zajął III miejsce.

Honorowym Patronatem Konkurs objęli Prezydent Miasta Ełk, Starosta Powiatu Ełckiego, Warmińsko- Mazurski Kurator Oświaty.

Konkurs jest współfinansowany przez Prezydenta Miasta Ełk, Starostę Powiatu Ełckiego, Ełckie Centrum Kultury, Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji Młodzieży „Inicjatywa”.© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media