Instagram-icon facebook_btn yt_btn

JoomJComments

We are not in JoomGallery Ambit

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Jubileusz 50-Lecia Szkoły Było …geocatching – maj 2015

Biały przyłączył się do ogólnoświatowej zabawy zwanej geocatchingiem. Grupa uczniów razem z kolegami z chemiaka przemierza kilkanaście kilometrów w poszukiwaniu skrzynek ze skarbami. Pomysł wyszedł od nauczyciela geografii w Białym, Anny Rutkowskiej, którą realizacji pomysłu wsparł mąż, Jacek Rutkowski, nauczyciel historii właśnie w popularnym chemiaku.

Dla uczniów geocatching to głównie wczesne wstawanie w sobotnie poranki i długie wyczerpujące trasy. Czym innym jest dla ich opiekunów. Widzą w tym możliwość praktycznego i ciekawego połączenia wiedzy i wypoczynku, rozbudzenia pasji uczniów, odkrycia walorów okolicy.

Następnym celem ekspedycji poszukiwawczej będzie Żabie Oczko. Grupa 17 osób spotyka się w sobotę 28 maja o godzinie 10.00 przy kościele na „Barankach”. Można do niej dołączyć.

Przygotowały : Magda Kmicińska i Ewelina Karwowska

(fragment materiału z audycji radiowej)

geocouching01

\

geocouching03

geocouching02

 

 

 © 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media