Instagram-icon facebook_btn yt_btn

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Klub Europejski Klub Europejski z wizytą w Hiszpanii

DSCF7974Dnia 12 października odbyło się kolejne w tym roku szkolnym spotkanie Klubu poświęcone Hiszpanii. Zgodnie z naszym harmonogramen spotkań obejrzeliśmy ciekawą prezentację poświęconą Hiszpanii, która zapoznała nas z historią, tradycjami tego kraju. Głównym punktem naszego spotkania była wizyta naszym dwóch gości pana Wiktora Kurczaka i jego syna Wiktora Kurczaka-zagorzałych fanów drużyny piłkarskiej FC Barcelona , którzy opowiedzieli nam o swojej wieloletniej przygodzie z tymże klubem piłkarskim oraz swoich podróżach do Hiszpanii. Opowieści towarzyszyły zdjęcia i filmiki naszych gości.DSCF7961

W międzyczasie odbyła się degustacja pyszności hiszpańskich : paelli z owocami morza i oliwkami, tortilli zawijanej z łososiem i innymi pysznościami, tortilli tradycyjnej oraz tortilli z chorizo-ostrą kiełbasą hiszpańską. Słodkim akcentem była gorąca czekolada z ciasteczkami churros.

DSCF7967Na koniec spotkania odbyła się zabawa z piniatą przygotowaną przez Anię Próchniak , któa polegała na jej rozbiciu i nazbieraniu jak największej ilości wysypujących się z niej cukierków.

Zadowoleni, pełni nowych informacji, najedzeni spędziliśmy środowe popołudnie.

Serdecznie zapraszamy na kolejne listopadowe spotkanie. O szczegółach poinformujemy.

DSCF7972© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media