Instagram-icon facebook_btn yt_btn

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Klub Europejski „Andrzejki” w Klubie Europejskim

 

DSCF797524 listopada 2016 w SKE zorganizowaliśmy „ Andrzejki”. W kolorowych przebraniach przy blasku świec wróżyliśmy sobie naszą przyszłość. Jednak główną atrakcją wieczoru były „ szkolne podchody”. Gra polegała na tym, iż w różnych zakątkach szkoły umieszczone były zagadki-przygotowane przez jednego z członków Klubu-Marka Lenartowicza -II G LO.


DSCF7976Zadaniem było odnaleźć i rozwiązać kolejną zagadkę, aby dotrzeć do mety, na której czekała na nas słodka niespodzianka. Uatrakcyjnieniem zabawy była panująca w szkole ciemność-w tym celu spotkaliśmy się w godzinach wieczornych-19-21. Dreszczyk emocji towarzyszył każdemu. Spotkanie było miłą odskocznią od codziennej nauki i pracy. Zapraszamy na kolejne ciekawe spotkania SKE.

DSCF7977DSCF7979DSCF7980

 © 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media