Instagram-icon facebook_btn yt_btn

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Konkursy Pozostałe konkursy Wyniki XVIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji K. K. Baczyńskiego

Lista laureatów XVIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji

K. K. Baczyńskiego w Zespole Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

w dniu 22.02.2013.

Formuła:

  • Konkurs Recytatorski - kategoria szkoły gimnazjalne

1. I miejsce – Jan Kowalewski – Gimnazjum nr 4 w Ełku

2. II miejsce – Ala Polakowska - Gimnazjum nr 4 w Ełku

3. III miejsce – Marta Malinowska - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białej Piskiej

Wyróżnienie – Kamila Siemienkiewicz - Gimnazjum nr 3 w Ełku

  • Konkurs Recytatorski - kategoria szkoły ponadgimnazjalne

1. I miejsce – Monika Statkiewicz – II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr2 w Ełku

2. II miejsce – Michalina Dąbrowska – Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Ełku

3. III miejsce – Aleksandra Ziółkowska - I Liceum Ogólnokształcące w Ełku

Wyróżnienia – Dawid Cieśluk - II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr2 w Ełku,

Angelika Kamińska - Liceum Ogólnokształcące w Gołdapi

Nagroda specjalna jury – Krystian Święcicki – Zespół Szkół nr 1 w Ełku

  • Konkurs Poezji Śpiewanej – kategoria soliści

1. I miejsce- Justyna Słabińska – Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wieliczkach

2. II miejsce – nie przyznano

3. III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienie - Katarzyna Zamoyska - I Liceum Ogólnokształcące w Ełku

  • Konkurs Poezji Śpiewanej – kategoria zespoły

1. I miejsce – Rafał Wróblewski, Aleksandra Łuckiewicz, Kacper Kasprzak – II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Ełku

2. II miejsce – Sylwia Cieniewicz, Alicja Duba, Adam Wieczorek - II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Ełku

3. III miejsce – nie przyznano

  • Konkurs na 1 wiersz – „Piórem malowane"

1. I miejsce – Jakub Skręta – I Liceum Ogólnokształcące w Ełku

2. II miejsce – Magdalena Paszkowska – Zespół Szkół nr 1 w Ełku

3. III miejsce – Monika Kowalewska - Gimnazjum w Nowej Wsi Ełckiej

Wyróżnienia: Ola Strojecka – Zespół Szkół nr 1 w Ełku, Magdalena Borucińska - Liceum Ogólnokształcące im J. Kochanowskiego w Olecku, Marta Olszewska – Gimnazjum w Nowej Wsi Ełckiej

  • Konkurs Historyczny:

1. I miejsce – Magdalena Skowysz – Gimnazjum nr 2 w Ełku

2. II miejsce – Maciej Łowczyk - Gimnazjum nr 2 w Ełku

3. III miejsce - Klaudia Katarzyna Brogowska - Gimnazjum nr 2 w Ełku

Wyróżnienia - Katarzyna Kulik, Anna Woronowicz - Gimnazjum nr 2 w Ełku

  • Konkurs Plastyczny - kategoria szkoły gimnazjalne

1. I miejsce – Paulina Harasiuk - Gimnazjum nr 2 w Ełku

2. II miejsce – Zuzanna Adamska – Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wieliczkach, Agnieszka Milewska - Gimnazjum nr 1 w Ełku

3. III miejsce – Agata Bińczak - Gimnazjum nr 2 w Ełku

Wyróżnienia – Barbara Jasińska Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wieliczkach, Agnieszka, Justyna Kowalewska - Gimnazjum nr 2 w Ełku

  • Konkurs Plastyczny - kategoria szkoły ponadgimnazjalne

4. I miejsce – Inez Łaguna - Liceum Ogólnokształcące w Gołdapi

5. II miejsce – Karolina Nosel - I Liceum Ogólnokształcące w Ełku, Patrycja Skiba – II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Ełku

6. III miejsce - Aneta Żochowska, Magdalena Paszkowska - Zespół Szkół nr 1 w Ełku,

Wyróżnienie – Joanna Kowalska – Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi



© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media