Instagram-icon facebook_btn yt_btn

BIP

godlobip logo

Warmińsko-mazurska strefa matematyczna

wmzawody

Pogoda na najbliższe dni roku szkolnego

Główna Spotkania z pasją "...nawet niebo nie jest limitem. SKY IS NOT A LIMIT! "

p stanczuk1W poniedziałek (09.03.2015) gościł u nas nasz absolwent z rocznika 2006 Paweł Stańczuk. Spotkał się z naszymi uczniami, a właściwie inspirował, motywował, iż warto starać się i działać na 110%.
Spory bagaż doświadczeń zawodowych, studenckich, prywatnych, pozwolił porwać naszych uczniów na 45 minut pełne inspiracji przemówienie. Śmiało można napisać, że jak zadzwonił dzwonek, to nikt nie ruszył się z ławki. Łącznie, na dwóch spotkaniach było około 70 uczniów.
Paweł udowodnił, iż warto wymagać od siebie i wychodzić z twierdzeniem, że nawet niebo nie jest limitem. SKY IS NOT A LIMIT!


Paweł na co dzień jest trenerem mentalnym sportowców oraz pisze bloga o sporcie, motywacji i biznesie www.pawelstanczuk.pl.
Dziękujemy i widzimy się następnym razem, do jak najszybszego zobaczenia.

www.pawelstanczuk.pl

 

p stanczuk3

p stanczuk4© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media