Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Wolontariat Wolontariusze zaangażowani w obchody Dni Rodziny 2019

received 457629338116522W tym roku wolontariusze Szkolnego Koła Caritas czynnie zaangażowali się w obchody XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. 13 czerwca, podczas konferencji ,,Małżeństwo – dobre relacje – silna rodzina", młodzież po raz kolejny zaprezentowała przedstawienie ,,Samotny, bo niekochany''. Widowisko mocne w przekazie, uświadomiło uczestnikom jak ważna jest rodzina w życiu młodego człowieka, wchodzącego w dorosłość. Oprawę muzyczna przygotowali nasi nieocenieni artyści: trzy Ole, Kinga i Sebastian. Na koniec spotkania, nieoczekiwanie zabrał głos Maciek Garczewski, który do końca nie zgodził się ze stwierdzeniem jednego z prelegentów, że młodzi ludzie zatracają się w korzystaniu z komórek, Internetu i portali społecznościach. Skutecznie starał się przekonać słuchaczy, że można twórczo i pożytecznie spędzać czas angażując się w działalność na rzecz innych. Występ naszego kolegi został nagrodzony gromkimi brawami.

wolontariusze

received 2527046860641078© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media